• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025

Świąteczne Montessori

Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przygotowałam dla dzieci proste ćwiczenia życia codziennego. Uważam, że te ćwiczenia są bardzo wartościowe ze względu na samodzielność dziecka, którą zdobywa podczas pracy z różnymi materiałami w duchu Montessori. Dzieci bardzo chętnie „pracowały” z różnymi ciekawymi materiałami ćwicząc m.in. sprawność motoryki małej, cierpliwość (czekając na swoją kolej bo materiał jest tylko jeden), umiejętność zapinania i odpinania guzików czy np. chwyt pęsetowy. Jak widać na zdjęciach „praca z materiałami” przebiegała w atmosferze spokoju i wielkiego skupienia.

• Statut/ Regulaminy/ Procedury

1. Klauzula informacyjna dla rodziców RODO